O nás

V našem týmu jsou odborníci, kteří mají za sebou více jak 20 let profesních zkušeností v oboru stavebnictví. Stejně jako většina úspěšných podnikatelů, i my jako jednotlivci, jsme si prošli fázemi od startu až po cestu na vrchol  a zase dolů. Protože ale patříme k lidem, kteří se dokáží zvednout a jít dál a zároveň se poučit z vlastních chyb, podařilo se nám z nashromážděných profesních zkušeností a odborných znalostí a předpokladů postavit funkční koncept společnosti Industrial House s. r. o.

Za naším leaderem týmu stojí výstavba více jak 27 nízkoenergetických domů, včetně domů pasivních, stavba standardních domů, více jak 10 kompletních bytových rekonstrukcí, dále výstavba 16 řadových  domů, rekonstrukce hotelového komplexu v Krkonoších, výstavba 36 apartmánů a mnoho dalších velmi zajímavých stavebních projektů.

Protože máme potřebu se neustále vzdělávat a být vždy tak o krůček dopředu před ostatními, účastníme se na jedné straně mnoha odborných školení, například v oblasti teplovzdušného vytápění či rekuperace realizovaných naší dodavatelskou společnosti Atrea, a také školení nových technologií  na výstavbu pasivních domů doma i v zahraničí.

Na druhé straně jsme lidé, kteří si velmi silně uvědomují, že úspěšnými můžeme být jen tehdy, když budeme znát dobře sami sebe, protože jen tak můžeme klientovi nabídnout maximální podporu/výkon/individuální přístup/péči a porozumění. Proto procházíme zajímavým osobnostním rozvojem a učíme se od těch nejlepších u nás i ve světě.

Společnost INDUSTRIAL HOUSE s.r.o. si dala za cíl chovat se lidsky, s respektem a pokorou k naší nádherné Matce Zemi  a s tím tedy souvisí naše vize stát se expertem na poli inteligentních forem vytápění, nakládání s vodou a inovativních zcela revolučních technologií stavby pasivních domů, o jejichž detailních možnostech, technických parametrech a stavebních postupech momentálně čerpáme informace u naší spolupracující společnosti v zahraničí. Víme, že s námi bude bydlení v pasivních domech dostupné široké veřejnosti, které záleží na tom, v čem a jak žijí a vychovávají svoje děti. 

Proč s námi spolupracovat

Zkušenosti

Ve stavebnictví se pohybujeme už 20 let. Postavili jsme přes 32 rodinných domů. Poslední z nich byly právě pasivními domy - ty nám dávají největší smysl, a naším plánem je stavět pouze pasivní domy! Naším cílem je udělat z pasivního bydlení finančně dostupný STANDARD pro rodinné bydlení i prostory určené k podnikání.

Kvalitní materiály

Pro naši práci používáme jen ty nejlepší materiály, díky kterým pasivní domy vydrží desítky let. Je lepší se na kvalitu zaměřit na začátku, než pak v průběhu bydlení neustále řešit opravy.

BONUS

Náš věrností program vám zajistí zajímavou cenu za naše služby.

S čím vám rádi pomůžeme

IQ Voda

Program IQ Voda je shromažďování dešťové a splaškové vody do nádrže pro zpětné použití.
Největší úsporou ve spotřebě je změna návyku. Stále hledáme jak snížit režijní náklady na domácnost.
To nejjednodušší, co můžeme udělat, je nezalévat pitnou vodou, ale dešťovou.
Ušetříte až 50% nákladu za vodu.

Dešťový program

Shromažďování dešťové a splaškové vody do nádrže pro zpětné použití na zahradě a v domácnosti.

Více informací →

Biologická čistička odpadních vod

Domácí čističky odpadních vod ČOV plně nahrazují překonané septiky a žumpy.

Více informací →

IQ Vytápění

IQ Vytápění je nejkomfortnější systém, založený na vzduchotechnických jednotkách s cirkulací.
Díky nim zajišťuje vytápění, chlazení nebo rozvod tepla od krbu po obytných místnostech.
Díky IQ Vytápění uspoříte peníze za klasické topení v bytě nebo domě = je to skvělá investice do budoucna.
Kromě finančního přínosů má i zdravotní benefity - systém se postará, že máte doma pořád čerstvý vzduch.

Podívejte se, z čeho se celý systém skládá:

Integrovaný zásobník

ideální pro rekonstrukce, nízkoenergetické i energeticky pasivní domy. Řeší ohřev teplé i otopné vody.

Více informací →

Krbová vložka s teplovodním výměníkem

Teplovodní krbové vložky jsou plnohodnotnou alternativou pro jiné zdroje vytápění.

Více informací →

Rekuperace

Sníží velmi výrazně množství energie, které je potřeba na dohřátí čerstvého vzduchu na teplotu interiéru.

Více informací →

Tepelné čerpadlo

Tepelná čerpadla získávají přibližně 70% energie z okolí. Zjednodušeně tedy platí: aby tepelné čerpadlo vyrobilo 100% tepelné energie, spotřebuje pouze 30% elektrické energie.

Více informací →