Teplovodní krbové vložky

Co to je teplovodní krbová vložka?

Teplovodní krbové vložky nabízejí jedinečnou atmosféru pohledového ohně a zároveň efektivní přenos užitného tepla do vody. Teplovodní krbové vložky splňují vysoké nároky na vysoký podíl teplovodního výkonu.
Díky tomuto systému nedochází k přetápění místnosti s krbem a teplovodní krb zajišťuje vytápění celého domu i ohřev užitkové vody.
V kombinaci s akumulační nádrží, neboli IZT, nabízejí teplovodní krbové vložky výhodnou akumulaci tepla.

Proč využívat krb z teplovodním výměníkem?

 • 1
  Teplo domova
 • 2
  Vytopí celý dům
 • 3
  Nezávislost na placené energii
 • 4
  Napojení na topný systém
 • 5
  Ohřev teplé užitkové vody
 • 6
  Šetříte naši Matku zemi

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného topného systému, zpracujeme projekt a provedeme montáž topných elementu - Kontaktujte nás!

Použití teplovodní krbové vložky

Není teplo jako teplo a pohodlně, důkladně a hlavně levně vyhřát své obydlí může být občas problém. Ne ovšem v případě, že jste se rozhodli vybudovat si krb za pomoci krbové vložky s výměníkem.

Nezískáte jen neotřelý designový prvek, ale díky krbové vložce navíc nezávislost na placené energii a soběstačnost v podobě ekonomického a snadného vytápění. Krbové vložky s výměníkem zvládnou vyhřát nejen místnost, ve které je umístíte, ale dokáží vyhřát i všechny další prostory v celém rodinném domě. Krbové vložky s teplovodním výměníkem navíc ohřejí i vodu v zásobníku IZT a vám tak dopřejí nejen příjemné teplo, ale kdykoli i teplou lázeň.

Krbové vložky s výměníkem snadno napojíte na svůj současný topný systém. Jednoduše je vzájemně propojíte a pak zcela bez další obsluhy dokáží spolupracovat a dle nastavení se vzájemně přepínat. Přes den si tak můžete dopřát ohnivý tanec praskajícího dřeva a přes noc nechat temperovat . 

 

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o více informací nebo si s námi přejete spolupracovat a uspořit tak nemalé peníze, stačí nám napsat nebo zavolat. Pokud napíšete přes kontaktní formulář, ozveme se do 48 hodin.

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů. Informace o ochraně osobních údajů